مشاور مالی و مالیاتی کیست و چه می‌کند؟

در پاسخ به این سوال که یک مشاور مالی و مالیاتی کیست و چه فعالیتی­ انجام می‌­دهد، باید گفت که این شخص، نقش بسیار مهمی در هر شرکتی ایفا می­کند. در واقع نقش مشاور مالی، اداره کردن منابع مالی و مصارف یک شرکت است. مدیر یا مشاوری مالی، سعی می‌­کند با رصد مصارف مالی و هزینه‌­ها و تعریف میزان هزینه­‌های مختلف در یک شرکت، میزان سود آن ­را به حداکثر رسانده و هزینه­‌ها را به پایین­­ترین سطح ممکن کاهش دهد. از منظر حقوقی نیز، یک مشاور مالی باید به روشی عمل کند که سود شرکت، در مدت کوتاهی به حداکثر رسیده و ثروت سهامداران نیز در دراز مدت، به بیشینه حالت خود، ارتقاء یابد. البته از نظر حقوقی، انتخاب این شخص بسیار اهمیت دارد و انتخاب او، به سادگی استخدام یک حسابدار نیست.

استراتژی اقیانوس آبی چیست؟

گاهی برای راه‌اندازی کسب و کار خود تلاش می‌کنیم وارد بازارهایی شویم که دیگران سال‌های زیادی در آن موفق بوده‌اند. اما به دلیل بازار رقابتی سعی می‌کنیم یک تمایزی برای مشریان‌مان به وجود بیاوریم یا وارد بازارهای جدیدی شویم که تاکنون کسی سراغ آنها نرفته است. این تفکر را می‌توان پایه و اساس استراتژی اقیانوس آبی دانست که در این مطلب می‌خواهیم آن را بررسی کنیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در این مطلب سعی می‌­شود تا بسیار ساده و روان به این سوال که دیجیتال مارکتینگ چیست پاسخ دهیم، ابزارها و تاکتیک‌های آن را معرفی کنیم، معرفی کنیم که چارچوب دیجیتال مارکتینگ چیست و در نهایت از این بگوییم که وظایف یک مدیر دیجیتال مارکتینگ چیست .

تهران، خیابان بنی هاشم
شنبه - پنجشنبه: 9:00-18:00
© تمامی حقوق این سایت برای Cheasta محفوظ است.